25 yıllık mesleki birikim,

konusunda uzman olan kadromuzla işimizde en iyi olmak için çalışıyoruz. Ülke ekonomisine katkıda bulunarak değerli yatırımcılarımıza hizmet etme heyecanı içindeyiz.

Ülke ekonomisine katkıda bulunarak değerli yatırımcılarımıza hizmet etme heyecanı içindeyiz.

25 yıllık mesleki birikimimiz, konusunda uzman olan kadromuzla işimizde en iyi olmak için çalışıyoruz. Ülke ekonomisine katkıda bulunarak değerli yatırımcılarımıza hizmet etme heyecanı içindeyiz. Sanayi tesislerinin kuruluşunda ve kurulmuş olan tesislerin tüm ihtiyaçlarını mühendislik etik değerlerine sonuna kadar sadık kalarak, faydalı ve fonksiyonel projeler tasarlayıp bunları uygulamayı prensip edindik. Şirketimiz çalışanları AR-GE çalışmaları doğrultusunda eğitim vermekte, kullanılmış olduğu ekipman ve sarf malzemesinin kalite kontrolünü yapmaktadır. Gerçekleştirmiş olduğumuz projeler hedeflerimize ışık tutmaktadır. Referans listesinde görülen yapmış olduğumuz işler neticesinde, firma olarak her zaman taahhütlerini yerine getiren, söz verdiği günde işini bitiren firma olarak tanınmaktayız. Türkiye genelinde hizmet vermekte olan şirketimiz projelendirme, komple anahtar teslimi işler, ısıtma soğutma (HVA/C) alanında mühendislik hesapları, kontrollük, danışmanlık tesisat ve taahhüt işleri ile sizlere hizmet vermekten onur duyar.

Sertifikalarımız

Adesan Mühendislik İzolasyon Havalandırma San. İç ve Dış Tic. AŞ olarak 1994 yılında kurulmuştur. Adesan Mühendislik İzolasyon Havalandırma San. İç ve Dış Tic. AŞ ürün yelpazesini müşterilerinin önerilerini ve tavsiyelerini dikkate alarak geliştirmiş ve genişletmiştir. Firmamız sektöründe en modern tesislerde faaliyet göstermekte olup, konusunda uzmanlaşmış personeli tarafından üretilenin kalitesini uluslararası sertifikasyon sistemleriyle pekiştirmiştir. Araştırma ve geliştirmeye büyük önem veren şirketimiz en son geliştirilmiş test cihazları kullanmaktadır. Ülke insanına yapılan yatırım ülke geleceğine yapılan yatırımdır anlayışı ile hareket eden şirketimiz personeline sürekli hizmet içi eğitimlerle personelinin gelişmesine olanak sağlamaktadır.