Kazan İmalatı

Yuvarlak Hava Kanalı, Kare Havalandırma Kanalı, Dikdörtgen Hava Kanalı, Prizma Hava Kanalı, Spiral Kenetli Hava Kanalı, Hava Kanalı İmalatı, Gofrajlı Hava Kanalı, Oval Hava Kanalları, İzolesiz Flex Hava Kanalları, İzoleli Flex Hava Kanalı, Boyalı Hava Kanalları,

Paslanmaz Kazan İmalatı

Paslanmaz olarak imal edilen paslanmaz kazanlar. Tamamen kaliteli paslanmaz malzeme kullanılarak imal edilmektedir. Paslanmaz kazan karıştırıcı, paslanmaz mikser, paslanmaz karıştırıcı imalatımız İstenilen ebat ölçülerde üretilip siz değerli müşterilerimize gününde teslim edilmektedir. Paslanmaz kazan üretimi yapan firmamız her geçen gün Müşteri memnuniyetinden aldığı güç ile daha büyük kitlelere ulaşmak ve Türkiye’nin her yerine hizmet vermek için çalışmaktedır.

Paslanmaz kazan, Kimya ve Gıda sanayinde tercih edilmektedir. Üretimi yapılacak hammaddelere göre Paslanmaz kullanılır. 304 veya 316 kalite kullanılan paslanmaz ile yapılan kazanlar, ısıtma ve soğutma gerektiren maddeler için uygundur.

Paslanmaz kazan üretimi yapan firmamız, müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda ekenomik paslanmaz kazan, paslanmaz karıştırıcı imalatı yapmaktadır. Paslanmaz kazan, karıştırıcı mikser üretimi yapan firmamız her ebat ve ölçüde imalat yapmaktadır.